За даними Міністерства охорони здоров'я України, станом на 21:00 21 березня в Україні зафіксовано 47 випадків зараження SARS-CoV-2. Про це йдеться в повідомленні відомства у Facebook.

Зазначається, що всі нові випадки порівняно зі вчорашнім днем, зафіксовані в українській столиці.

При цьому, за даними МОЗ, у Києві всього 9 випадків інфікування коронавірусом, хоча трохи більш ніж за годину до цього міський голова столиці Віталій Кличко говорив про 10.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, від початку спалаху пандемії коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 тисяч 399 людей, 88 тисяча 256 людей одужали.

Станом на вечір 21 березня в Україні офіційно підтверджено 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1, але жінка фізично перебуває на Київщині) областях і в Києві (10 за словами міського голови Віталія Кличка, 9 за даними МОЗ). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: