УКРАЇНА

Прокуратура розслідує підроблення ухвали про поновлення ректорки Амосової на посаді

26 квітня, 2018 20:33
УКРАЇНА/Прокуратура розслідує підроблення ухвали про поновлення ректорки Амосової на посаді
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров’я України.

Прокуратура Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

У МОЗ назвали неправдивою інформацію про поновнення на посаді ректорки медуніверситету Богомольця. Відомство зазначає, що офіційно їм не надходила ухвала суду.

«МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначена ухвала судом не виносилась», — йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим міністерство звернулося до правоохоронних органів щодо можливого підроблення ухвали суду.

Нагадаємо, у медуніверситеті Богомольця заявили, що суд знову поновив Амосову на посаді ректора.

23 квітня МОЗ оголосило конкурс на посаду ректора медуніверситету Богомольця

2 квітня МОЗ звільнило ректорку медуніверситету Богомольця Амосову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.

Нагадаємо, 2 березня відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

Раніше 20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову.

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша.

Пов`язані новини