Під час дебатів на НСК «Олімпійський» між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком будуть присутні близько 60 тисяч глядачів. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на брифінгу у Києві.

«Ми очікуємо на ці дебати до 60 тисяч осіб, громадян нашої країни, які прийдуть послухати і підтримати своїх кандидатів. Ця ситуація достатньо напружена і вимагає великої уваги до безпеки…», — сказав Аваков.

За його словами, між штабами Зеленського та Порошенка наразі існують розбіжності з приводу проведення дебатів, тому МВС запросило представників штабів на зустріч на 17:00, щоб ухвалити остаточне рішення.

«Фан-зона буде використана у повному обсязі, ми продумаємо, як розмістити людей, щоб це було безпечно», — додав міністр.

Раніше у штабі Порошенка запропонували під час дебатів розмістити прихильників кандидатів у різних секторах стадіону для безпеки. 

Також у штабі Порошенка заявили, що проситимуть ЦВК внести зміни у положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь у дебатах на НСК «Олімпійський» та на Суспільному телебаченні.

Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: