Суспільне обіцяє влаштувати жорсткі дебати між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським, не обмежуючись у питаннях до політиків. Про це в ефірі Громадського сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Юрій Макаров.

На питання ведучої, чи проведуть ці дебати у незалежному форматі та чи отримають кандидати жорсткі питання від присутніх і журналістів, Макаров сказав:

«Жодного сумніву немає, я вам гарантую... таку м'ясорубку, яку влаштовує журналіст, який не скутий жодними зобов'язаннями. Мирослава Барчук і Павло Казарін... у них немає жодних зобов'язань, крім певних цінностей, зобов'язань перед собою, перед честю. Тобто м'ясорубка в найкращому сенсі гарантована».

Раніше Суспільне назвало остаточні умови проведення офіційних дебатів між Зеленським і Порошенком.

Як раніше з'ясувало Громадське, дебати, які транслюватиме Суспільний мовник 19 квітня о 20:00, вестимуть журналісти Павло Казарін та Мирослава Барчук.

Нагадаємо, Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Зеленський дав Порошенкові 24 години на роздуми. І за 9 годин Порошенко погодився.

На Суспільному повідомили, що в них є технічна можливість провести трансляцію на стадіоні. Проте, якщо ЦВК не прийме нове положення, в якому виключать норму про студію, а керуватиметься чинною, дискусію на «Олімпійському» не можна назвати дебатами, кажуть у прес-службі Суспільного. Тому там чекають на рішення ЦВК, та вже почали домовлятися з «Олімпійським».

Поділитись: