Миколаївський міжнародний аеропорт 23 травня отримав сертифікат аеродрому від Державної авіаційної служби України.

Миколаївський міжнародний аеропорт 23 травня отримав сертифікат аеродрому від Державної авіаційної служби України. Тож відтепер аеродром аеропорту відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден індексу 4 коду 4С.

Цю інформацію Громадському підтвердив  виконувач обов'язків генерального директора підприємства Федір Барна.

«Так ми отримали сертифікат. У нас дуже амбіційні плани до запуску аеропорту. Наразі ми оголошуємо тендер на закупку обслуговуючого обладнання для пасажирів, тривають перемовини з авіакомпаніями. Коли компанія внесе в серифікат зміни, що вони працюють у нас на аеродромі, наступного дня ми матимемо додаток, що можемо обслуговувати пасажирів і тоді запускаємо рейси», — сказав Федір Барна.

За словами Барни, до запуску летовища лишається кілька місяців.

Нагадаємо на ремонт Миколоаївського аеропорту, що розпочався у 2017 році за ініціативи губернатора області Олексія Савченка, було виділено близько 130 мільйонів гривень.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

Владислав Волошин — Герой України, військовий льотчик, а від 2017-го року — керівник Миколаївського міжнародного аеропорту, 18 березня вчинив самогубство у власній квартирі в Миколаєві.  Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). 

Правоохоронці розглядають п'ять версій загибелі Владислава Волошина.

У Росії Волошина звинуватили у збитті малайзійського «Боїнга» рейсу МН17. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Небо над Миколаєвом: що відомо про загибель льотчика Волошина.

29 березня поліція посилила охорону Миколаївської обласної ради. На сесію могли винести питання про відставку голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка.

Тоді ж до сесійної зали Миколаївської облради потрапили до 20 протестувальників.

Основною їхньою вимогою було висловлення недовіри голові ОДА Олексію Савченку та його заступникам, які мають вплив на прийняття рішень щодо миколаївського аеропорту.

20 березня в Миколаєві близько сотні людей вимагали відставки глави Миколаївської ОДА Олексія Савченко.

Савченко стверджує, що був на лікарняному, коли сталася трагедія. Після того дав свідчення правоохоронцям. Водночас голова облдержадміністрації переконує: на Волошина не тиснув, у реконструкцію аеропорту не втручався.

Крім того, в інтерв'ю Громадському Савченко вперше визнав, що знайомий з Юрієм Крисіним — обвинуваченим у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія в лютому 2014-го. У ній очільник Миколаївської ОДА також свідчив правоохоронцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самогубство Волошина, хабарі та знайомство з Юрієм Крисіним — інтерв'ю очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

Поділитись: