УКРАЇНА

МЗС Росії назвало «небезнадійною» останню зустріч Волкера та Суркова

11 лютого, 2018 19:20
УКРАЇНА/МЗС Росії назвало «небезнадійною» останню зустріч Волкера та Суркова
Зберегти
Вигляд
Остання зустріч помічника президента РФ Владислава Суркова і спецпредставника Держдепу Курта Волкера мала «небезнадійний» результат

Остання зустріч помічника президента РФ Владислава Суркова і спецпредставника Держдепу Курта Волкера мала «небезнадійний» результат

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в ефірі телеканалу «Россия 1», передає ТАСС.

Лавров підкреслив, що Росія в діалозі з зарубіжними партнерами «завжди пропонує конкретні виходи з тупиків».

«Я, до речі, задоволений, що налагодився канал між представниками Росії і США по Україні в форматі Волкер-Сурков... Нещодавно вони провели свою чергову зустріч. Скажу, що результат небезнадійний. Вони домовилися продовжувати ці розмови», — заявив глава МЗС Росії.

Востаннє Волкер та Сурков зустрілись наприкінці січня в Дубаї. Волкер обговорив із Сурковим питання повернення Росії до складу СЦКК, відновлення мобільного зв'язку на Донбасі тощо. Повідомлялось, що співрозмовники не дійшли єдиної позиції щодо закону про деокупацію.

Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав, що у Кремлі не чекають нічого особливого від зустрічі Суркова і Волкера. «Це «звіряння годинників», це робочий процес по ситуації на південному сході України», — сказав він.

Це була четверта зустріч Волкера та Суркова. Попередня, третя зустріч щодо врегулювання ситуації в Донбасі — відбулася в середині листопада минулого року в Белграді.

Тоді Сурков заявив, що Росія погодила три з 29 абзаців пропозиції США про розміщення миротворців на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини