На підйомники для людей з інвалідністю «Київпастранс» витратив 10,4 млн грн: жоден з них не працює
Комунальне підприємство «Київпастранс» у2016 році витратило 10мільйонів 404 тисячі гривень навстановлення спеціальних підйомників для людей зінвалідністю настанціях швидкісного трамвая. Однак, насьогодні жоден зцих підйомників непрацює
Комунальне підприємство «Київпастранс» у 2016 році витратило 10 мільйонів 404 тисячі гривень на встановлення спеціальних підйомників для людей з інвалідністю на станціях швидкісного трамвая. Однак, на сьогодні жоден з цих підйомників не працює.
Про це повідомив мешканень Києва Олег Рівтін, опублікувавши відповіді «Київпастрансу» на офіційний запит .
Так, за даними компанії, вартість одного підйомника включно з монтажними роботами становить 578 тисяч гривень.
«Інформацію про вартість покупки і установки цих підйомників мені вперто не хотіли повідомляти. Я відправив чотири інформаційні запити з вимогою надати конкретні цифри й отримав чотири відповіді, але без цифр. Суму мені надали після звернення до Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової із заявою про порушення мого права на інформацію», — зауважив Рівтін.
«Жоден такий підйомник не працює і не працював жодного дня, жодного разу з 2016 року», — написав Рівтін у Facebook.
Щодо несправності підйомників, у комунальному підприємстві заявили, що «підйомники були пошкоджені невстановленими особами, що унеможливило їхню належну експлуатацію». Також Рівтіну повідомили, що інформацію про факти таких пошкоджень передали правоохоронцям, однак у поліції заявили, що у них не зареєстровано жодного звернення від підприємства щодо пошкодження підйомників.
«Цікавий і той факт, що Київпастранс регулярно оплачує послуги з охорони своїх об’єктів. Наприклад, в 2018 році за охорону об’єктів на Борщагівській лінії швидкісного трамвая сплатили 7 мільйонів 169 тисяч 315 гривень. У договорі зазначено, що охоронець повинен цілодобово перебувати на кожній станції трамвая і охороняти майно підприємства. На жаль, інформацію про подібні послуги за 2016 я не знайшов, швидше всього, договір укладали ще до введення обов’язкових закупівель через Pozorro», — додав мешканець Києва.
У червні у Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк для дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Школа замість інтернату: що треба знати про реформу інклюзивної освіти
Раніше Київрада ухвалила рішення про створення у столиці 10 інклюзивних центрів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Безбар’єрний доступ: як в Україні запроваджують інклюзивну освіту
Нагадаємо 23 травня 2017 року Рада підтримала закон про навчання дітей з інвалідністю у звичайних школах.
Повідомлялося, що на обладнання кабінетів інклюзивних центрів у 2018 році витратять близько 100 млн гривень.
- Поділитися: