Війна

На Донбасі у три населені пункти неможливо доставити гуманітарну допомогу — волонтер

31 травня, 2018 16:55
Війна/На Донбасі у три населені пункти неможливо доставити гуманітарну допомогу — волонтер
Зберегти
Вигляд
Наразі гуманітарні групи та волонтери не мають доступу до трьох населених пунктів на Донбасі, які зокрема, розташовані на лінії розмежування.

Наразі гуманітарні групи та волонтери не мають доступу до трьох населених пунктів на Донбасі, які зокрема, розташовані на лінії розмежування.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив Євген Каплін, керівник гуманітарної місії «Проліска».

«Що стосується проблем з пропуском, дійсно, у деяких населених пунктах, у нас є три таких пункти, у які після зміни формату АТО ми не можемо заїхати в принципі. Це — Піщане Луганської області, це Піски під Донецьким аеропортом і це селище Водяне», — сказав Каплін.

За його словами, виникають різні причини, чому гуманітарні групи не можуть потрапити у селище.

«У цих трьох селищах спостерігається повна заборону доступу, по різному місцеві підрозділи пояснюють ситуацію: то немає бронежилетів, то обстріл зараз буде і так далі. Ми це сприймаємо як небажання нас запускати», — додав він.

Каплін наголосив, що на лінії зіткнення розташовані понад 70 населених пунктів, «питання життєдіяльності яких напряму залежать від гуманітарних організацій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Пов`язані новини