У Кропивницьку від ускладнень, спричинених COVID-19, помер 63-річний лікар дитячої обласної лікарні. Перед тим від коронавірусу помер його старший брат, який теж був медиком.

Про це повідомили в Кіровоградській ОДА.

63-річного лікаря госпіталізували до обласної лікарні, де він тривалий час був на апараті штучної вентиляції легенів.

В ОДА припускають, що чоловік інфікувався під час спілкування зі своїм старшим братом — лікарем Центру екстреної медичної допомоги. 17 квітня він також помер від COVID-19.

За даними влади, за добу в області коронавірус підтвердили у трьох людей. Також на Кіровоградщині зафіксували ще 17 випадків одужання, серед них 5 медиків.

Нагадаємо, Верховна Рада застрахувала життя та здоров’я медиків, прирівнявши їх до військових. Відповідно до закону, у разі смерті медичного працівника від коронавірусу, його сім’я отримає допомогу розміром 750 прожиткових мінімумів, що нині становить 1 мільйон 520 тисяч 250 гривень.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 710 випадків коронавірусу. Станом на 8 травня в Україні коронавірус виявили у 2 758 медиків.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: