Апеляційний суд визнав невинним чоловіка, який звернувся до міського голови міста Тетіїв Київської області словом «Гандон». Суд з'ясував, що виразом «Гандон» відповідач порівняв мера з французьким письменником-фантастом Ів Гандоном, оскільки вважав, що міський голова розказує фантастичні речі.

Відповідне рішення з'явилося у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У квітні цього року відбулося громадське зібрання з приводу зариблення річки Роська держпідприємством «Сервіс» за ініціативою Тетіївської міськради. Зібрання проходило на вулиці і громадяни висловлювали свою незгоду з діями міського голови. Один із присутніх — Ігор Савлук, — вказав на міського голову Руслана Майструка, і заявив, що такі «Гандони» пишуть брехню.

У травні Тетїівський райсуд визнав чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував на 51 грн. Проте Савлук звернувся у Київський апеляційний суд. Тут він пояснив, що мав на увазі французького письменника Ів Гандона, який писав фантастику.

Суддя, який спеціально переглянув відео сутички, не побачив доказів того, що чоловік словом «Гандон» хотів образити мера, а не просто згадав прізвище французького письменника-фантаста. 

Нагадаємо, Баришівський районний суд Київської області вирішив усунути Катерину Рожкову від виконання обов'язків першого заступника голови Національного банку України на підставі позову людини, яка, ймовірно, веде асоціальний спосіб життя, а її персональні дані використовуються сторонніми особами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile