Поліцію Київської області підняли по тривозі для пошуку зниклого безвісти священника, військового капелана Сергія Струка з Української православної церкви Київського патріархату. В УПЦ КП натякають на причетність до зникнення колег з ПЦУ.

Про це повідомили в прес-службі поліції регіону.

Священшик зник у селищі міського типу Клавдієво Бородянського району.

«Особовий склад поліції регіону піднято по тривозі, очолює пошукову операцію керівник поліції області Андрій Нєбитов. Залучено всі підрозділи превентивної діяльності та кримінальну поліцію», — йдеться у повідомленні.

Прикмети чоловіка: віком 45 років, спортивної статури, зріст близько 185 см, темно-русе волосся, сіро-зелені очі, вуса та борода. На момент зникнення, ймовірно, був одягнений у темну куртку та камуфльовані штани.

«Якщо вам стало відомо про місцезнаходження вищезазначеного громадянина, просимо повідомити за тел..: 8 (04577) 5-64-41, 093-263-34-66 або 102», — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі УПЦ Київського патріархату (який перебуває на стадії ліквідації) повідомили, що Струк зник у ніч на 30 листопада, він є військовим капеланом і учасником бойових дій.

Що цікаво, у повідомленні про зникнення священника йдеться про його конфлікт з колегами з новоствореної Православної церкви України (ПЦУ).

«Отець Сергій публічно засвідчив факти використання духовенства ПЦУ у політичних проектах. Власним прикладом продемонстрував сміливість та рішучість у боротьбі за свободу совісті вірян Київського Патріархату. Тривалий час отець Сергій знаходиться у відкритому протистоянні із благочинним Бородянського району Православної Церкви України протоієреєм Іваном Дзюбою, від якого отримував відкриті погрози фізичної розправи. Остання погроза була проголошена 29 листопада 2019 року, напередодні зникнення, у присутності свідків», — стверджують у прес-центрі УПЦ КП.

Також у Київському патріархаті розповіли, що в момент зникнення Струка були вимкнені камери відеоспостереження, що встановлені на церкві, а «експерти-кінологи місцем втрати сліду отця Сергія визначають периметр території поряд із нею».

Нагадаємо:

Поділитись: