На Київщині помітили агітаційну газету з Порошенком: він ще не заявляв про участь у виборах президента
Фото:

Рух ЧЕСНО

У Коцюбинській селищній раді, що на Київщині, помітили агітаційну газету зі слоганом «Чому я за Петра Порошенка» та позначкою «Команда Порошенка». Чинний президент Петро Порошенко ще не оголошував про свою участь у президентських виборах 2019 року.

Фото газети з приміщення сільради оприлюднив громадський Рух ЧЕСНО.

У коментарі Громадському Рух ЧЕСНО зазначив, що на газеті немає даних про видавця і тираж.

Зміст газети охоплює публікації: «Чому я за Петра Порошенка», «Що думають люди про Петра Порошенка», «Прості поради досвідчених людей», «Головні українські реформи останніх років», «Історія наших досягнень», «Календар виборчої кампанії» і «Астрологічний прогноз» з портретами політиків.

Рух ЧЕСНО зазначив, що виконувач обов'язків сільського голови Коцюбинського Сергій Даніш відмовився коментувати ситуацію.

Громадське намагається зв'язатися з партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», аби підтвердити або спростувати приналежність газети до партії та чинного президента.

Зазначимо, що газета датована 15 грудня 2018 року. Відповідно до закону України «Про вибори президента України», передвиборна агітація розпочинається кандидатом наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Раніше Петро Порошенко заявляв, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Станом на 8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала п'ятьох кандидатів на вибори президента у 2019 році.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: