На кордоні Вірменії й Азербайджану 13 липня тривають бої, які зав’язалися напередодні. Внаслідок обстрілів щонайменше четверо військових загинули.

Про бої повідомляють у Міністерствах оборони обидвох держав.

Так, Азербайджан в неділю, 12 липня, повідомляв про двох загиблих. Ще один військовий помер у лікарні. Вранці у Міноборони підтвердили загибель ще одного військового.

Також азербайджанська сторона звинувачує вірменську у приховуванні інформації про загиблих серед своїх військових. Ситуацію на кордоні там називають контрольованою. Кажуть, що в ніч на 13 липня артилерійським вогнем і танками «знищили опорний пункт, артилерійські установки, автомобілі і живу силу на території військової частини противника».

Водночас у Міноборони Вірменії наголошують, що втрат з їхнього боку немає. Там кажуть, що Азербайджан з гранатометів влучив у будинки.

12 липня на кордоні Вірменії й Азербайджану зав’язалися бої. Азербайджан звинуватив Вірменію в артилерійському обстрілі на кордоні з метою захоплення позицій. Повідомлялося про двох загиблих військових, і п'ятьох поранених. Водночас у Міноборони Вірменії заявили, що ЗС Азербайджану спробували захопити вірменський опорний пункт, прикриваючись артилерійським вогнем.

Зазначимо, у 1988 році між вірменами та азербайджанцями спалахнув збройний конфлікт за контроль переважно над Нагірним Карабахом. Тривав він до 1994 року. Водночас військові прикордонні сутички не припиняються і після підписання перемир'я.

Поділитись: