УКРАЇНА

На КПВВ з боку окупованих територій пропускають усіх, але до чоловіків «особлива увага» — офіс омбудсмена

2 вересня, 2018 12:20
УКРАЇНА/На КПВВ з боку окупованих територій пропускають усіх, але до чоловіків «особлива увага» — офіс омбудсмена
Зберегти
Вигляд
На контрольних пунктах в'їзду-виїзду з боку окупованих територій пропускають усіх, але особливу увагу під час проходження контролю приділяють чоловікам.

На контрольних пунктах в'їзду-виїзду з боку окупованих територій пропускають усіх, але особливу увагу під час проходження контролю приділяють чоловікам.

Про це повідомив представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Донбасі Павло Лисянський.

Жінок, дітей та людей літнього віку пропускають без проблем, а до чоловіків — «особлива увага».

«З боку ДНР пропускають на всіх КПВВ, але особлива увага до чоловіків. Без проблем пропускають жінок і дітей, людей літнього віку», — написав Лисянський.

Зазначимо, сьогодні, 2 вересня у самопроголошеній «ДНР» відбувається похорон екс-ватажка бойовиків Олександра Захарченка, який загинув 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

1 вересня усі контрольно-пропускні пункти Донеччини з боку окупованих територій знову почали працювати в нормальному режимі та пропускати людей.

Зранку 1 вересня Держприкордонслужба повідомляла, що на контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду Донецької області був відсутній рух людей та автівок з боку окупованих територій.

Представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко просила представників ОБСЄ та гуманітарної підгрупи звернутися до бойовиків з проханням відкритиконтрольні пункти в'їзду-виїзду на Донеччині.

31 серпня редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука повідомив Громадському, що окупований Донецьк закрили на в'їзд та виїзд у зв'язку з убивством ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

 

Пов`язані новини