На контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду Донецької області відсутній рух людей та автівок з боку окупованих територій.

На контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду Донецької області відсутній рух людей та автівок з боку окупованих територій.

Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

Через КПВВ Донеччини люди їдуть лише в бік окупованих територій, з боку окупованих територій — рух відсутній.

Громадяни, які їхали до окупованої території та повернулися на КПВВ, розповіли прикордонникам, що бойовики здійснюють вибірковий пропуск людей лише в напрямку окупованих територій та повністю відмовляють у виїзді на територію, підконтрольну українському урядові.

Також Держприкордонслужба зазначає, що від 1 вересня усі КПВВ в районі проведення операції Об'єднаних сил працюють за осіннім графіком роботи — з 7 ранку до 18:30. 

Зміну часового режиму пов'язують зі складовою безпеки.

31 серпня редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука повідомив Громадському, що окупований Донецьк закрили на в'їзд та виїзд у зв'язку з убивством ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Виконувачем обов’язки ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» після вбивства Захарченка став один із його заступників — Дмитро Трапєзніков.

Виконувач обов'язків ватажка самоназваної «ДНР» Дмитро Трапєзніков заявив про продовження курсу «інтеграції з перспективою приєднання до великої Росії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Наступник Захарченка: що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Трапєзнікова

Від вибуху також постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Крім того, так звана влада «ДНР» закрила всі блокпости, зокрема пункти пропуску на російському кордоні і на адмінкордоні з «ЛНР».

Також у «республіці» оголосили жалобу та скасували заняття в школах.

Федеральне російське агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів». СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацією і звернувся до жителів Донбасу. 

Російське видання «Комерсант» повідомило, що бойовики шукають пособників вбивства екс-ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка серед його оточення.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile