Національна поліція повністю відтворила маршрут від роботи до метро «Героїв Дніпра» загиблої юристки Ірини Ноздровської.

Національна поліція повністю відтворила маршрут від роботи до метро «Героїв Дніпра» загиблої юристки Ірини Ноздровської.

Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, йдеться на сайті МВС.

«Станом на сьогодні ми вже повністю відтворили маршрут Ірини від місця її роботи в Києві до станції метро «Героїв Дніпра» та частково до села Демидів, де мешкала потерпіла. Процес встановлення свідків триває», — зазначив Аброськін.

Він також повідомив про «певні результати» розслідування, проте, за його словами, громадськість повідомлять про них лише після їхнього повного завершення.

«Ми ще раз звертаємося до громадян, які можливо стали свідками цього злочину чи володіють ґрунтовною інформацією, що могла б допомогти слідству у розкритті вбивства Ірини Ноздровської - зателефонуйте нам. Ми досі не отримали жодного дзвінка», — закликав Аброськін.

У поліції також поінформували, що до розслідування вбивства Ноздровської залучені 300 правоохоронців.

Раніше поліція повідомила про часткове відтворення маршруту Ноздровської перед вбивством.

Розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Поділитись: