Рятувальники гасять пожежу на сміттєзвалищі неподалік Сєвєродонецька, Луганська область, 10 липня 2020 року
Фото:

Іван Бухтіяров/hromadske

Рятувальники локалізували масштабну пожежу, яка спалахнула на Луганщині 6 липня, проте вогонь перекинувся на сміттєзвалище, розташоване в семи кілометрах від Сєвєродонецька Луганської області.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

За інформацією Сєвєродонецької міської ради, 7 липня працівники полігону евакуювалися зі сміттєзвалища, а після повернення виявили, що значна частина площі звалища горить.

Біля полігону є ємність для води на 500 м³. За словами працівника полігону, пожежники спустошили її за 5 годин, і після цього їм бракує води для тушіння пожежі.

До гасіння сміттєзвалища залучені лише працівники сєверодонецького управління ДСНС, проте їх сил, за даними міської ради, недостатньо.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Відомо про 5 підтверджених загиблих унаслідок пожежі.

Правоохоронці розглядають три версії пожеж в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал. Також перевіряють версію про можливе попадання снаряду з непідконтрольної території.

Ввечері 9 липня рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, наразі продовжується гасіння осередків тління.

Поділитись: