В Одеській обласній державній адміністрації підписали меморандум про будівництво двох вітроелектростанцій у Лиманському районі Одеської області.

В Одеській обласній державній адміністрації підписали меморандум про будівництво двох вітроелектростанцій у Лиманському районі Одеської області.

Про це повідомляє прес-служба Української вітроенергетичної асоціації.

Вітроелектростанції будуватимуть дві девелеперські компанії — литовська «Южне Енерджі» та американська «Ukraine Power Resources». При цьому, зазначається, що загальний обсяг інвестицій у ці об’єкти складе 270 мільйонів євро.

«Окрім підвищення енергетичної безпеки нашої країни та виконання зобов'язань щодо збільшення виробництва електроенергії з відновлюваних джерел перед Європейським союзом, це також великі інвестиції саме в Одеську область», — зазначив голова одеської ОДА Максим Степанов.

За приблизними розрахунками, нові вітроелектростанції вироблятимуть 192 мегавати електроенергії, чого буде достатньо для забезпечення потреб в електроенергії близько 400 тисяч осіб.

На початку липня 2018 року у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні теплову біоелектростанцію.

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Запоріжжі ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію України

Раніше в Ощадбанку анонсували нову кредитну програму на встановлення домогосподарствами сонячних електростанцій.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Також у державному Укренерго анонсували  будівництво енергоакумулюючих станцій загальною потужністю 2,5 гігават енергії. Необхідність у будівництві акумуляторів пояснюють зростанням частки генерації електроенергії з відновлювальних джерел.

Поділитись: