Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук та заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України Владислав Рашкован є претендентами на посаду прем'єр-міністра України.

Про це повідомив майбутній глава фракції партії «Слуга народу» в парламенті, четвертий номер у списку партії Давид Арахамія (Браун) в етері «Радіо НВ».

«Прем'єр-міністр. У нас є short-list. У ньому були Андрій Коболєв, Юрій Вітренко, Олексій Гончарук та Владислав Рашкован», — сказав він.

При цьому Арахамія не став уточнювати, хто є фаворитом на посаду прем'єра.

Напередодні олігарх Ігор Коломойський в інтерв'ю російському виданню «РБК» назвав двох претендентів на крісло майбутнього прем'єр-міністра України: «У фаворитах гонки — Юрій Вітренко і Олексій Гончарук», — сказав він.

Раніше одним з претендентів на посаду прем'єра називали Олександра Данилюка, але він заявив, що збирається зосередити свою роботу на реформуванні Ради нацбазпеки і оборони, куди його призначив президент Зеленський. Водночас він запропонував скоротити кількість міністерств і об’єднати в одне відомство Міністерство соціальної політики та Міністерство охорони здоров’я.

Поділитись: