У президентській партії «Слуга народу» повідомили, що сподіваються, що Арсен Аваков не буде головою Міністерства внутрішніх справ України.

Про це заявив четвертий номер у списку «Слуги народу» Давид Арахамія (Браун).

«Я сподіваюся, що ні (не буде міністром внутрішніх справ — ред.). Хоча він багато на виборчому процесі допомагав, і всі визнали, що це були найкращі вибори», — заявив Арахамія.

Він також додав, що на посаду голови уряду партія «Слуга народу» розглядає 3-4 кандидатури, зокрема Андрія Коболєва, Юрія Вітренка та Олександра Данилюка.

Раніше голова «Слуги народу» Дмитро Разумков заявив, що допускає своє прем’єрство, але «зараз таких розмов немає».

Нагадаємо, 21 липня 2019-го українці обирають новий склад парламенту 9-го скликання. Чергові вибори, згідно із законодавством мали відбутись 27 жовтня цього року, але новообраний президент Володимир Зеленський розпустив парламент одразу після інавгурації. Привід — відсутність коаліції та довіри до парламенту.

Українці 21 липня проголосували за новий парламент. О 20:00 закрились дільниці. За даними Національного екзит-полу парламентських виборів, «Слуга народу» отримала 43,9%, «Опозиційна платформа За життя» — 11,5%, «Європейська солідарність» — 8,9%, «Батьківщина» — 7,6%, «Голос» — 6,3%.

Поділитись: