УКРАЇНА

На суд сина глави МВС Авакова привезли рюкзаки

1 листопада, 2017 16:20
УКРАЇНА/На суд сина глави МВС Авакова привезли рюкзаки
Зберегти
Вигляд
lead
Близько 10 чоловіків у камуфляжі без шевронів принесли тактичні рюкзаки у Солом’янський суд Києва, де обиратимуть запобіжний захід сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакова.

Близько 10 чоловіків у камуфляжі без шевронів принесли тактичні рюкзаки у Солом’янський суд Києва, де обиратимуть запобіжний захід сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакова.

Про це повідомляє кореспондент Громадського. 

Водночас, чоловіки не представляються і не пояснюють, навіщо принесли рюкзаки до суду.

Тим часом, у Солом‘янський суд прийшли народні депутати, зокрема, Андрій Тетерук і Антон Геращенко. Відповідаючи на питання, чи будуть вони просити взяти на поруки Олександра Авакова, Тетерук зазначив, що «не бачить сенсу брати на поруки, бо ця справа не має перспектив».

Андрій Тетерук, фото: Дмитро Реплянчук

Сина Авакова підозрюють у розтраті 14 мільйонів гривень бюджетних коштів при закупівлі рюкзаків МВС. У справі також фігурує екс-заступник міністра Авакова Сергій Чеботар та ще одна людина. 

Раніше Антикорупційна прокуратура направила до суду клопотання щодо сина Авакова.

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді.  

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури, де вона перебувала впродовж дев’яти місяців, і за той час жоден фігурант справи не був допитаний. 

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою в кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини