У Конотопському районі Сумської області зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом. Це жінка 76 років.

Про це 25 березня повідомив мер Конотопа Артем Семеніхін.

«Жінка 76 років з села Козацького Конотопського району. На даний момент перебуває в реанімації», — зазначив він.

Міськголова додав, що жінка при свідомості, але її під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

«Деталі: Жінці було зроблено два тести на наявність у неї «COVID-19» (Коронавірус). Обидва показали позитивний результат. Взято ще додаткові аналізи і відправлені в лабораторію до міста Суми», — уточнив Семеніхін.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні станом на 25 березня зафіксували 118 випадків коронавірусу: у Чернівецькій області (38), у Києві (34), у Київській області (22), Івано-Франківській (5), Тернопільській (4), Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Житомирський — по 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській, Вінницькій, Сумській та Черкаській областях — по 1.

Наразі зафіксовано 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile