На Сумщині учениці 9 класу дитячого будинку села Хоружівка Анастасія Нікольнікова та Аліна Мокко 24 гудня пішли з навчального закладу і зникли. Їхнє місцеперебування досі невідоме.

Правоохоронці просять відгукнутися всіх небайдужих, яким відома будь-яка інформація, що допоможе знайти дівчат. Інформацію просять повідомлять до Недригайлівського віддлення поліції за телефонами (066)432-02-48, ( 054)555-2-333, або в найближчий до вас відділ поліції.

Одна з дівчат, Анастасія Нікольникова має руде волосся, блакитні очі, на зріст близько 145 см. На момент зникнення була у темно-синіх штанах, синій куртці та білих кросівках. У дівчини є татуювання: на лівій руці напис англійською, а на лівій нозі — малюнок ангела.

Анастасія Нікольникова
Фото:

Нацполіція

Друга — Аліна Мокко — має темне довге пряме волосся, зростом близько 180 см. Дівчина була вдягнута в темні лосини, світлу футболку, темно-синю куртку з капюшоном, взута в чорні кросівки. Аліна має татуювання у вигляді крапок між пальцями.

Аліна Мокко
Фото:

Нацполіція

Нагадаємо, 2 серпня уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи. Омбудсмен заявила, що з 2013-го року із закладу зникли 7 хлопчиків.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Поділитись: