У місті Остін, штат Техас, вперше за 34 роки скасували фестиваль South by Southwest, який присвячений музиці, кіно та технологіям. Раніше від участі у заході відмовились Apple, Amazon і Netflix

Про це повідомили організатори фестивалю.

З 13 до 22 березня мав проходити фестиваль South by Southwest, присвячений технологіям. Міська влада вирішила скасувати захід на тлі поширення коронавірусу. Організатори зазначили, що поважають таке рішення.

Також організатори запевнили, що працюють на тим, щоб запропонувати «віртуальні можливості» для учасників скасованого заходу.

Ще до офіційного скасування фестивалю від участі в заході відмовились Facebook, Twitter, TikTok, Apple, Netflix та Amazon.

За останніми даними від коронавірусного захворювання Covid-2019 у світі вже одужали понад 57 389 людей. Водночас помер 3 491 інфікований.

Загалом у світі кількість інфікованих зросла до 102 188. Більшість випадків інфікування, 80 651, зафіксували на материковому Китаї. Продовжує зростати кількість інфікованих у Південній Кореї — до 6 767, Ірані — до 4 747, та Італії — до 4 636.

В Україні поки зафіксували один випадок інфікування коронавірусом. Також відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Поділитись: