У ще двох українців — членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, що 14 днів перебував на карантині в порту Японії, виявили китайський коронавірус. Загальна кількість інфікованих українців зросла до 4.

Про це hromadske підтвердила речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.

«Станом на 26 лютого четверо громадян України, в яких діагностована наявність коронавірусу, госпіталізовано до медичних закладів Токіо. Наразі стан наших співвітчизників задовільний. Консульство підтримує зв'язок із госпіталізованими українцями», — розповіли в міністерстві.

Речниця додала, що інші громадяни України продовжують перебувати на борту лайнера.

За інформацією посольства України в Японії, місцеві медики проводять тести, щоб вирішити, чи можна членами екіпажу залишити лайнер. Українців, у яких виявлять коронавірус, відправлять до лікарень. Для українців з негативним результатом на коронавірус продовжать карантин.

Крім того, посольство України в Японії опитує українців щодо їхнього бажання повернутися в Україну.

«Станом на зараз, за повідомленнями дипустанови, 24 із 25 опитаних українців не висловили наміру повертатися в Україну протягом найближчих днів, а відтак, планують пройти карантин у Японії», — зазначила Зеленко.

Ранішу у посольстві України в Японії повідомили, що двоє українців, які раніше заразилися коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess, досі перебувають у лікарнях Японії.

Зазначимо, що 19 лютого на лайнері завершився карантин. Пасажирам, у яких не виявили коронавірус, дозволили зійти на берег. Оператор судна має вирішити, коли екіпаж, який не був інфікований, зможе покинути судно.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 289. Більшість випадків інфікування, 78 497, зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (1595) та Італії (453). З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2704 людей.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: