Укрзалізниця не пускатиме людей в потяги на станціях Самбір (Львівська область) та Дубно і Клевань (Рівненська область), оскільки вони потрапили до «червоної зони» відповідно до ситуації з коронавірусом. Гроші за квитки обіцяють повернути.

Рішення ухвалила Державна комісія, повідомили в Укрзалізниці.

Там кажуть, що водночас людей випускатимуть з потягів на цих станціях. Пасажирам, які відмовляться від поїздки через закриття цих станцій для посадки, обіцяють повернути усі гроші за придбані квитки у залізничних касах чи через інтернет.

З 17 серпня з 00 год 01 хв також закриють продаж квитків зі станцій Самбір, Дубно та Клевань на 6 пар поїздів:

№98/97 Ковель — Київ;

№49/50 Київ — Трускавець;

№45/46 Ужгород — Лисичанськ;

№231/232 Івано-Франківськ — Генічеськ;

№217/218 Київ — Рахів;

№743/744 Київ — Львів.

Що за карантинні зони?

В Україні з 3 серпня набув чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону.

13 серпня в уряді знову оновили поділ України на карантинні зони відповідно до ситуації з коронавірусом. У Києві та ще дев’яти обласних центрах запроваджуються обмеження через поширення COVID-19.

До «червоної» зони віднесли такі населені пункти і райони:

  • Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області;
  • місто Самбір Львівської області;
  • місто Біляївка Одеської області;
  • міста Дубно, Костопільський та Рівненський район Рівненської області;
  • Кіцманський район Чернівецької області.

А що зараз із рухом транспорту?

У «червоній» зоні — найвищій за рівнем епідеміологічної небезпеки — повністю забороняється робота громадського транспорту. А Укрзалізниця оголосила, що не продаватиме квитки на потяги до станцій, розташованих у «червоній» зоні.

Перевізник також заявив, що не зупинятиме потяги на таких станціях. Утім 3 серпня попри заборону 85 пасажирів, що їхали з Херсона, домоглися зупинки поїзда в Тернополі.

Після цього очільник Мінінфраструктури Владислав Криклій заявив, що потяги таки зупинятимуться. Він уточнив, що при наближенні потягів до «червоної зони» їх пасажирам про висадку потрібно попереджати заздалегідь.

Поділитись: