Життя

На виборах керівника Інституту серця переміг чинний директор

Громадське
Життя/На виборах керівника Інституту серця переміг чинний директор
Зберегти
Вигляд
Новим керівником Інституту серця став чинний директор Борис Тодуров. Його кандидатуру одноголосно підтримали 22 людини.

Вже завтра його команда готується до планової операції з пересадки механічного серця, заявив Тодуров.

«Я не очікував, що за мене проголосують. Я дуже вимогливий і суворий. Але підтримка колег мене радує, і попри перепони, ми продовжуємо нашу роботу. У мене дуже багато планів», — зазначив він.

Новим керівником Інституту серця став чинний директор Борис Тодуров   

Інна Савіцька/Громадаське

Раніше повідомлялося, що директора Інституту серця на виборах приїхали підтримати невідомі молодики: Кличко заявив про «дестабілізацію» ситуації.

Нагадаємо, 14 грудня праворадикальна організація С14 заявила, що чотирьох її членів нібито затримали в Інститутці серця у Києві. У закладі ж заявили, що праворадикали увірвалися всередину незаконно, і викликали через це поліцію. Правоохоронці затримали праворадикалів.

С14 звинуватила директора Інституту Бориса Тодурова в тому, що він проводив для медиків тренінги «як протидіяти активістам, як у ситуації з Крисіним». Праворадикали заявили, що Інститут серця переховував Крисіна від суду на початку 2018 року і нині «розглядає його як жертву».

У лютому 2018 року засудженого за вбивство журналіста Веремія у 2014-му Юрія Крисіна знайшли у дитячому відділенні Інституту серця. Праворадикали звинуватили Інститут в переховуванні Крисіна від суду. Тоді на знак протесту Крисіну до лікарні принесли зів'ялі квіти, надувну кульку, мандарини й щурячу отруту.Також його облили зеленкою. Тоді директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

Крисін також є обвинуваченим у справі катування та викрадення майданівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби Крисіна

/Інна Савіцька

Більше про:
# Інститут серця
Пов`язані новини