7-річна дівчинка з села Гірка Полонка, в якої першої на Волині офіційно підтвердили коронавірус, уже вилікувалася від недугу.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк на брифінгу 8 квітня.

Дівчинці вже двічі провели тест на коронавірус і двічі результат був негативним. Таким чином, це перший підтверджений випадок одужання хворого на коронавірус на Волині.

За даними Волинської ОДА, станом на ранок 8 квітня на Волині зареєстровано 36 підтверджених випадків COVID-19, з них 2 — летальні.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: