На виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси

На виборах президента України у 2019 році може лідирувати лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, однак це не означає, що чинний президент Порошенко втратив шанси.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Можна говорити, що Юлія Тимошенко лідирує в цих замірах, і що Порошенко має питання щодо заходу в другий тур. Але це не означає, що він втратив цей шанс», — сказав Антипович.

За його словами, сьогодні українці не задоволені ситуацією в державі, тому вони скоріше обиратимуть нового кандидата замість Порошенка.

«Будь-хто, хто не має прізвища «Порошенко» і не був раніше президентом — вже новий кандидат», — додав голова соцгрупи.

Нагадаємо, наступні вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. 

Також в ефірі Громадського Антипович сказав, що головною причиною падіння рейтингу президента Петра Порошенка є втома громадян від відсутності змін в Україні. Також на його рейтинги вплинули розслідування журналістів про його відпочинок на Мальдівах та офшори.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зерно та верблюд»: про що свідчать політичні рейтинги за рік до виборів президента

Узимку 2018 журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку на Мальдіви. Зокрема, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Прес-служба Порошенка наголосила, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Прикордонники заявили, що президент перетинав кордон на свята законно та зі своїм паспортом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні немає явного лідера серед кандидатів у президенти — опитування

Поділитись: