Учасники націоналістичної організації «Карпатська Січ» заявляють, що не допустили проведення в Ужгороді дискусії, який планували правозахисники, що виступають за захист прав ЛГБТ-спільноти.

Учасники націоналістичної організації «Карпатська Січ» заявляють, що не допустили проведення в Ужгороді дискусії, який планували правозахисники, що виступають за захист прав ЛГБТ-спільноти.

Про це йдеться у заяві «Карпатської Січі».

Організатором дискусії виступав правозахисний ЛГБТ-центр «Наш світ».

Головним питанням заходу мало бути — «Злочини на ґрунті ненависті одо ЛГБТ в Україні. Ситуація з правами людини у Закарпатському регіоні».

Націоналісти заявляють, що учасниками круглого столу мали бути поліцейські та місцева влада.

«Схожі заходи є неприпустимими, а особливо в святі для української нації дні», — йдеться у заяві.

Радикали заявили, що «місцева поліція зрозуміла, що не зможе забезпечити проведення подібного шабашу, адже всі свідомі люди на чолі з націоналістами та добровольцями не дали б цьому заходу відбутись», — йдеться у повідомленні.

Поліція та приміщення проведення круглого столу відмовили його організаторам, заявили націоналісти.

Речник поліції Ужгорода Володимир Павлюх у коментарі Громадському, коментуючи заяву націоналістів, повідомив: 

«На даний момент немає складу злочину, яка тут роль поліції? Якби ми читали все, що вони будуть говорити... Ми слідкуємо за дотримання правопорядку, щоб не було скоєння злочинів».

Раніше правозахисна організація Amnesty International Україна заявила, що стурбована «бездіяльністю держави» щодо дій радикалів, котрі продовжують напади на активістів в Україні.

Правозахисники у якості прикладу привели напади у Києві 8 березня, внаслідок яких постраждали щонайменше 5 людей

У Львові під час маршу невідомі напали на його учасниць також намагаючись облити їх фарбою. Патрульні затримали кількох нападників.

В Ужгороді учасниць феміністичної акції за права жінок облили червоною фарбою, одна з жінок отримала хімічний опік очей.

Раніше повідомлялось, що в Ужгороді продовжують нападати на активістів та учасників маршу 8 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марш за права жінок: «В нас є проблема і ми не будемо заплющувати на неї очі» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись: