На «Надвоїцькому алюмінієвому заводі», який входить до компанії «Русал» Олега Дерипаски, почнуть майнити криптовалюту. Завод закрився у 2018 році після того, як проти Дерипаски запровадили санкції США.

Про це повідомляє російський «РБК».

Приміщення заводу здали в оренду «Російській майнінговій компанії», яка підтвердила, що займатиметься там майнінгом. У компанії очікують перетворити законсервований завод «Русалу» на «цифровий хаб», а також створити робочі місця у місті, де єдиним роботодавцем був завод Дерипаски.

Напередодні стало відомо, що компанії Олега Дерипаски займаються видобутком сировини для військових потреб в Україні попри санкції.

Нагадаємо, у січні США зняли санкції з трьох компаній, пов'язаних з російським олігархом Дерипаскою.

Журналісти The New York Times отримали текст конфіденційної угоди, укладеної між наближеним до Кремля Олегом Дерипаскою та Мінфіном США щодо скасування санкцій. Зокрема, там виявили, що попри зобов’язання олігарха продати свої акції у підсанкційних компаніях, він залишить суттєвий вплив на них.

Ще 19 грудня 2018 року стало відомо, що США планують зняти санкції з пов'язаних з російським олігархом Дерипаскою компаній, серед яких найбільший у світі виробник алюмінію компанія «Русал».

Нагадаємо, у квітні 2018 року США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Поділитись: