Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке відбулося 26 березня у форматі відеоконференції, не підписували жодних документів.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Учасники ТКГ продовжили консультації щодо наступних ділянок розведення сил і засобів, зважаючи передусім на гуманітарні критерії. Під час засідання жодних документів підписано не було», — інформують в ОП.

Там уточнили, що ключові питання, які порушила українська сторона, стосувалися безпекової ситуації на Донбасі та взаємного звільнення утримуваних осіб.

Джерело у ТКГ розповіло hromadske, що документ щодо створення Консультативної ради на переговорах у Мінську за участі представників так званих «ДНР» і «ЛНР» Україна підпише лише «на своїх умовах».

«Було намагання РФ втягнути нас у перемовини з ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей — ред.), та щось з ними підписати. Не пройшло, домовленостей досягнуто не було», — сказав співрозмовник.

Нагадаємо, 11 березня голова Офісу президента Андрій Єрмак погодив із заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком створення Консультативної ради на переговорах у Мінську за участі представників так званих «ДНР» і «ЛНР». Підписати відповідний документ мали на переговорах 25 березня.

Єрмак запевняє, що створення Консультативної ради не означає визнання так званих «ЛНР» і «ДНР».

Проте десятки депутатів з владної фракції «Слуга народу» звернулись до президента Володимира Зеленського із закликом не вести прямі переговори з бойовиками і не погоджувати цю Консультативну раду.

Поділитись: