В Апеляційному суді Києва очікують на початок засідання у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова.

В Апеляційному суді Києва очікують на початок засідання у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Як повідомляє журналіст Громадського, у залі присутні депутати одеської міської ради, частина з яких стали перед камерами і намагаються завадити зйомці.

Пізніше журналіст повідомив, що депутатів пустили на лаву для спостерігачів і вони відступили, дозволивши журналістам безперешкодно знімати.

Раніше суд щодо відсторонення Труханова перенесли через зламаний мікрофон.

22 лютого Солом'янський суд Києва розглядав клопотання про відсторонення Труханова з посади. Під судом вишикувалися кілька сотень поліцейських і нацгвардійців. Також близько 30 людей влаштували акцію протесту проти Труханова.

Раніше прокуратура просила суд узяти Труханова під варту з альтернативою виходу під заставу у розмірі 50 мільйонів гривень.

Під стінами суду, де слухали 15 лютого справу Труханова, сталися сутички і постріли. Унаслідок стрільби дістав поранення один правоохоронець.

НАБУ розслідує можливе заволодіння Геннадієм Трухановим та іншими посадовцями Одеської міськради коштами місцевого бюджету у великих розмірах. Ідеться про купівлю заводу важкого кранобудування «Краян», який у 2016 році міськрада придбала у підприємства «Девелопмент Еліт» за ціною 185 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тітушки, стрілянина і друзі-депутати: Як Одеса рятувала Труханова в Києві

Поділитись: