УКРАЇНА

НАБУ про «записи Онищенка»: Готові вивчити оригінали

19 квітня, 2018 21:46
УКРАЇНА/НАБУ про «записи Онищенка»: Готові вивчити оригінали
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро України прокоментувало оприлюднених у ЗМІ депутатом-утікачем Олександром Онищенком аудіозаписів розмови з нібито президентом Петром Порошенком.

Національне антикорупційне бюро України прокоментувало оприлюднених у ЗМІ депутатом-утікачем Олександром Онищенком аудіозаписів розмови з нібито президентом Петром Порошенком.

У НАБУ заявляють, що раніше неодноразово пропонували Олександру Онищенку, в тому числі і у публічній площині, передати оригінали плівок.

Зокрема, детективи робили це під час опитування, яке Бюро проводило в рамках розслідування «газової схеми» в форматі відео-конференції у грудні 2016 року.

Однак, НАБУ цих записів так і не отримало.

«За умови одержання оригіналів записів НАБУ готове вивчити їх в межах своєї компетенції», — повідомили у Бюро.

Нагадаємо, 18 квітня депутат-утікач Олександр Онищенко, якого підозрюють у грошових махінаціях з реалізацією газу, оприлюднив частину запису розмови нібито з президентом Петром Порошенком. 

На записі начебто Порошенко обговорює з Онищенком домовленості з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього і бізнесу.

У прес-службі Адміністрації президента назвали «фейком» оприлюднений депутатом-утікачем Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Порошенко. Представниця президента в Раді також назвала фейком оприлюднену Онищенком «розмову» з Порошенком.

Онищенко заявив про наявність записів із погрозами Порошенка ще 18 березня.

Раніше суд дозволив проводити заочне розслідування щодо розшукуваного в Україні народного депутата Олександра Онищенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність

5 липня 2016 року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутатові.

Наприкінці лютого 2017 року Вищий адміністративний суд відмовився повертати Онищенкові депутатську недоторканність.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Депутат Онищенко розповів про «компромат» проти Порошенка

Пов`язані новини