УКРАЇНА

НАБУ затримало восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна»

16 листопада, 2017 15:20
УКРАЇНА/НАБУ затримало восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна»
Зберегти
Вигляд
Детективи Національного антикорупційного бюро затримали восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна»

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Детективи провели до цього низку обшуків. Затриманий, за даними слідства, був пособником у заволодінні бюджетними коштами. Зокрема, він організував купівлю підприємства та упродовж 2015-2016 років забезпечував через нього переведення у готівку безготівкових коштів, які надходили від підрядників.

Усього за участю цього підприємства з ознаками фіктивності, було конвертовано у готівку понад 10 млн грн, які були виділені для облаштування кордону за проектом «Стіна».

За результатами обшуків НАБУ вилучило понад 40 печаток підприємств з ознаками фіктивності.

Розслідування у справі проекту «Стіна» НАБУ проводить з березня 2016 року. За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн. Наразі семеро учасників розтрати коштів проекту «Стіна» арештовані, сумарний розмір визначених судом застав – 25,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що семеро затриманих у справі щодо будівництва проекту «Стіна» підозрюються в розкраданні 16 мільйонів гривень з держбюджету.

Пізніше НАБУ та САП затримали підозрюваних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стіна»: що відомо про затримання прикордонників.

Проект «Стіна, або ж «Європейський вал» — це комплекс інженерних та фортифікаційних укріплень. Він має підвищити рівень безпеки на суходільному та морському кордоні між Україною та Російською Федерацією.

Цей проект запропонував у вересні 2014-го на той момент прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, а реалізовувати його почали з жовтня того ж року. За планом, проект мав бути реалізований до 2018 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини