Детективи Національного антикорупційного бюро затримали восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна»

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали восьмого учасника розкрадання коштів проекту «Стіна».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Детективи провели до цього низку обшуків. Затриманий, за даними слідства, був пособником у заволодінні бюджетними коштами. Зокрема, він організував купівлю підприємства та упродовж 2015-2016 років забезпечував через нього переведення у готівку безготівкових коштів, які надходили від підрядників.

Усього за участю цього підприємства з ознаками фіктивності, було конвертовано у готівку понад 10 млн грн, які були виділені для облаштування кордону за проектом «Стіна».

За результатами обшуків НАБУ вилучило понад 40 печаток підприємств з ознаками фіктивності.

Розслідування у справі проекту «Стіна» НАБУ проводить з березня 2016 року. За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн. Наразі семеро учасників розтрати коштів проекту «Стіна» арештовані, сумарний розмір визначених судом застав – 25,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що семеро затриманих у справі щодо будівництва проекту «Стіна» підозрюються в розкраданні 16 мільйонів гривень з держбюджету.

Пізніше НАБУ та САП затримали підозрюваних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стіна»: що відомо про затримання прикордонників.

Проект «Стіна, або ж «Європейський вал» — це комплекс інженерних та фортифікаційних укріплень. Він має підвищити рівень безпеки на суходільному та морському кордоні між Україною та Російською Федерацією.

Цей проект запропонував у вересні 2014-го на той момент прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, а реалізовувати його почали з жовтня того ж року. За планом, проект мав бути реалізований до 2018 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: