Національний банк України оштрафував державний Ощадбанк на 200 тисяч гривень за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

«»Національний банк застосував до… Ощадбанку як захід впливу штраф у розмірі 200 000,00 гривень за нездійснення належного аналізу фінансових операцій своїх клієнтів», — повідомили у Нацбанку.

Окрім Ощадбанку, штрафи наклали ще на 3 банки. Зокрема, на банк «ЄПБ» за нездійснення належного аналізу фінансових операцій своїх клієнтів. Розмір штрафу склав 400 тисяч гривень.

Також оштрафували «Мегабанк» на 200 тисяч гривень за те, що банк не зупинив фінансову операцію, у якій брала участь особа, яку підозрюють у фінансуванні тероризму або проти якої застосовані міжнародні санкції.

Крім цього Нацбанк оштрафував «Радикалбанк» на 300 тисяч гривень за «неналежне виконання обов’язку щодо здійснення вивчення клієнтів банку».

Раніше повідомлялось, що Нацбанк наклав 7,14 мільйона гривень штрафу на «ОТП-Банк» за відмивання коштів. Також Нацбанк наклав рекордно великий штраф у розмірі 30,4 мільйона гривень на ще один комерційний банк «Укрсоцбанк». Його підозрювати у видачі близько 1 мільярда гривень кредитів за фіктивними документами.

Поділитись: