Національний банк України відсудив у компанії «Арлан», яка належить колишнім власникам ПриватБанку Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, нерухомість у Дніпрі. Олігархи подали апеляцію на це рішення суду.

Про це повідомляє Finbalance.

Зазначається, що нерухомість перебувала у заставі ПриватБанку до націоналізації. Згодом банк надав її у забезпечення кредиту рефінансування НБУ. У Суді Нацбанк відсудив її для того, аби нею погасити кредит рефінансування.

Приміщення знаходиться за адресою вулиця Святослава Хороброго (раніше Чкалова), 27. За даними з відкритих джерел, за цією адресою також знаходиться відділення ПриватБанку.

Зазначається, що компанія Коломойського подала апеляцію на це рішення суду: Центральний апеляційний господарський суд вже відкрив відповідне провадження.

Рішення про конфіскацію у Коломойського та Боголюбова майна було засекреченим, дізнатися про нього вдалося лише завдяки відкриттю апеляційного провадження.

Напередодні Ігор Коломойський у інтерв'ю Bihus.Info заявив, що хоче, аби держава повернула йому ПриватБанк або отримати від держави «компенсацію» у розмірі щонайменше 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку

Поділитись: