Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалам ВТЦ та «Перший діловий».

Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Так, телеканал ВТЦ припустився порушень законодавства про теле- і радіомовлення та умов власної ліцензії.

Зокрема, зменшив частку програм власного виробництва, мінімальну частку національного аудіовізуального продукту та навпаки збільшив максимальну частку аудіовізуальної продукції іноземного виробництва і фільмопоказу.

Крім того, програми, вироблені спільно з «Новим каналом», транслювалися без інформації про автора та адреси одного з виробників — «ТРК «Вільногірський техноцентр». Також телеканал під час поширення програм спільного виробництва крім свого логотипа використовував логотип «Нового каналу», що не передбачають умови ліцензії.

Телеканал «Перший діловий» не виконав умов ліцензії та встановлених законодавством правил рекламної діяльності і спонсорства. Зазначають, що загальна тривалість трансляції програм та/або передач у його етері перевищила 3 години на добу і становила 5 год 28 хв на добу. Це порушує вимоги законів «Про телебачення і радіомовлення» та «Про рекламу».

Ліцензіатів зобов’язали упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, 28 лютого Нацрада оголосила попередження та оштрафувала телеканал NewsOne на 105 тисяч гривень за розпалювання ворожнечі.

Поділитись: