Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України попросить суд анулювати ліцензію телеканалу NewsOne через розпалювання ворожнечі.

Про це повідомив член Нацради Сергій Костинский, передає телеканал «Прямий».

«Перевірка вже проведена. За результатами цієї перевірки на 5 вересня ухвалене рішення. Ми моніторили ефір цього телеканалу (NewsOne), зокрема, під час виборів, і зафіксували факти, які мають ознаки розпалювання ворожнечі в українському суспільстві. І є проєкт рішення, який передбачає звернення Національної ради до суду щодо анулювання ліцензії», — розповів Костинский.

У кінці липня 2019 року Нацрада зафіксувала порушення під час позапланової перевірки NewsOne через намір каналу провести телеміст з російським телеканалом «Росія 24».

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

У зв'язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росією через погрози. Також на каналі пояснили, що хотіли телеміст з українцями в Росії та без політиків і пропагандистів.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. Також він звернувся до президента РФ Володимира Путіна із пропозицією провести переговори в Мінську.

А ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит. Генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що кінцеві власники NewsOne можуть бути пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile