Народна депутатка Надія Савченко, яку ГПУ обвинувачує у підготовці теракту, зі своєю партією планує балотуватися на парламентські вибори восени 2019 року. Про це у коментарі Громадському повідомила заступник глави політичної платформи Надії Савченко Тетяна Проторченко.

За її словами, партія депутатки «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» йтиме на парламентські вибори.

«Ми будемо брати участь восени в парламентських виборах. І ми сподіваємося на хороший результат», — сказала Проторченко.

Вона нагадала, що Савченко анонсувала, що вона у найближчий пленарний тиждень приступить до своєї роботи в залі Верховної Ради.

Нагадаємо, 16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта справи Володимира Рубана випустили з-під варти.

Нагадаємо:

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

Рубана підозрюють у підготовці до посягання на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою осіб, підготовці до теракту, сприяння «ДНР» та незаконному поводженню зі зброєю за попередньою змовою осіб. Крім того, Рубану оголосили підозру за ст. 109 (змова про вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади) КК України.

Поділитись: