Нафтогаз планує ближче до вересня 2019 року визначитися з можливістю випуску єврооблігацій для залучення коштів, необхідних для закупівлі газу.

Про це повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв під час інвестиційного форуму у Києві, передає «Інетрфакс-Україна».

За його словами, рішення про випуск єврооблігацій залежатиме від того, на скільки успішно компанія запозичить кошти на внутрішньому ринку України.

«Можливо, будемо розглядати доцільність такого виходу (на ринок єврооблігацій — ред.) ближче до вересня», — повідомив Коболєв.

Масштабне запозичення коштів на українському ринку Нафтогаз планує до кінця травня 2019 року.

Зазначимо, що раніше у Нафтогазі повідомляли, що планують залучити додаткові кошти для закупівлі додаткових обсягів газу. Це пов’язано з тим, що наразі Україна все ще не уклала транзитного контракту з Росією, через що взимку можливі проблеми з постачанням газу.

14 листопада повідомлялось, що Нафтогаз відклав рішення про розміщення єврооблігацій.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз орієнтується на запозичення 1 мільярда доларів під майже 11%. Відповідний рівень позикового відсотка є набагато вищим за відсоткові ставки на західних ринках. Зокрема, його можна пояснити високим рівнем ризику інвестування у компанію.

Нагадаємо, що 24 жовтня Кабінет міністрів України надав дозвіл Нафтогазу випустити боргові облігації на суму до 1 мільярда доларів.

Поділитись: