Нафтогаз оголосив тендер на купівлю аудиторських послуг для підготовки до випуску єврооблігацій компанії. Очікувана вартість послуги складає 6,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

«Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск листів-запевнень для випуску єврооблігацій, а також перегляд та надання коментарів стосовно іншої інформації Проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності. Підготовка відповідних документів є стандартною умовою для випуску єврооблігацій», — повідомляють у Нафтогазі.

Зазначимо, що розмови про випуск євробондів Нафтогазом тривають ще з 2018 року. Наразі компанія за допомогою євробондів прагне профінансувати закупівлю додаткових обсягів газу для безпроблемного проходження опалювального сезону.

Зазначимо, що раніше у Нафтогазі повідомляли, що планують залучити додаткові кошти для закупівлі додаткових обсягів газу. Це пов’язано з тим, що наразі Україна все ще не уклала транзитного контракту з Росією, через що взимку можливі проблеми з постачанням газу.

14 листопада 2018 року повідомлялось, що Нафтогаз відклав рішення про розміщення єврооблігацій.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз орієнтується на запозичення 1 мільярда доларів під майже 11%. Відповідний рівень позикового відсотка є набагато вищим за відсоткові ставки на західних ринках. Зокрема, його можна пояснити високим рівнем ризику інвестування у компанію.

Нагадаємо, що 24 жовтня Кабінет міністрів України надав дозвіл Нафтогазу випустити боргові облігації на суму до 1 мільярда доларів.

Поділитись: