Нафтогаз повідомив, що у березні 2020 року ціни на газ для промисловості знизяться на 12-15% проти цін, які були у лютому.

Про це повідомляють у пресслужбі Нафтогазу.

Нові ціни на газ залежатимуть від умов, на яких промислова компанія укладатиме договори з Нафтогазом та обсягів, які купуватиме. Залежно від цих умов, вартість газу для промислових компаній складе 3981-4606 гривень за тисячу кубометрів. У цю ціну не закладено податок на додану вартість (20% від вартості газу) та витрати на транспортування цього газу.

У лютому ціни на газ для промисловості також впали на 14-15% до 4661-5208 гривень за тисячу кубометрів. Ціни на газ для населення у лютому складали 4650 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ та витрат на транспортування).

Раніше в уряді анонсували, що ціни на газ для населення у лютому та весною 2020 року будуть знижувати.

Напередодні міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель повідомив, що завдяки тому, що Україна отримала плату за транзит газу від Росії, уряд зможе знизити ціну на газ для населення.

30 грудня, за 1 добу до закінчення угоди про транзит газу, Україна та Росія підписали новий контракт на транзит, а також низку інших домовленостей. Серед них, зокрема, відмова Нафтогазу та Газпрому від судових спорів одне проти одного, виплата Газпромом 2,9 мільярда доларів компенсації за рішенням арбітражів та пробачення Україною 7,4 мільярда доларів штрафу за порушення Газпромом антимонопольного законодавства.

Поділитись: