УКРАЇНА

Нафтогаз та Київська влада укладуть мирову угоду

1 серпня, 2018 15:55
УКРАЇНА/Нафтогаз та Київська влада укладуть мирову угоду
Зберегти
Вигляд
Київська міська влада погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» за постачання газу Нафтогазом.

Київська міська влада погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» за постачання газу Нафтогазом.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Там також додають, що погодились на укладання мирової угоди з Київською міською владою у суді та відновити постачання газу для забезпечення киян гарячою водою.

«За результатами зустрічі в Адміністрації президента, в якій брали участь голова Нафтогазу та голова КМДА, ситуація із забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації наразі стабілізована», — йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Там також повідомляли, що Київська влада закупила газ для постачання гарячої води киянам у приватних компаній. Цього газу має бути достатньо для остаточного врегулювання ситуації із заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Пов`язані новини