Київська міська влада погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» за постачання газу Нафтогазом.

Київська міська влада погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» за постачання газу Нафтогазом.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Там також додають, що погодились на укладання мирової угоди з Київською міською владою у суді та відновити постачання газу для забезпечення киян гарячою водою.

«За результатами зустрічі в Адміністрації президента, в якій брали участь голова Нафтогазу та голова КМДА, ситуація із забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації наразі стабілізована», — йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Там також повідомляли, що Київська влада закупила газ для постачання гарячої води киянам у приватних компаній. Цього газу має бути достатньо для остаточного врегулювання ситуації із заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile