За версією Bloomberg, найбагатшою людиною Росії став Володимир Лісін, який не ввійшов до переліку американських санкцій проти російських олігархів, наближених до Володимира Путіна.

За версією Bloomberg, найбагатшою людиною Росії став Володимир Лісін, який не ввійшов до переліку американських санкцій проти російських олігархів, наближених до Володимира Путіна.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, статки Лісіна складають близько 20,2 мільярдів доларів. Він очолив рейтинг найбагатших людей Росії після того, як акції металургійного комбінату, яким він володіє, зросли у ціні на 3,5%.

Володимир Лисін — російський олігарх, що контролює найбільший у РФ «Новолипецький металургійний комбінат». Крім цього, Лісін є власником транспортно-логістичних комплексів у Росії.

Раніше стало відомо, що Швейцарські банки арештували 1 мільярд франків на рахунках ще одного російського олігарха Віктора Вексельберга.

Нагадаємо, що США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Також США запровадили нові санкції проти російської держкомпанії «Рособоронекспорт» через постачання товарів, технологій та послуг які можна використати для виготовлення зброї масового ураження Ірану, Сирії та КНДР.

Також у Конгресі США запропонували запроваджувати санкції проти постачальників російського оборонно-промислового комплексу. Цим же законопроектом у Конгресі США пропонують виділити Україні 250 млн доларів на безпекову допомогу.

Путін заявляв, що буде продовжувати переговори зі США навіть після запровадження санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські санкції проти США нанесуть більше шкодисамій Росії — глава «Сбербанку»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile