УКРАЇНА

Найкращі фільми фестивалю Docudays UA вийдуть в український прокат

8 червня, 2017 15:37
УКРАЇНА/Найкращі фільми фестивалю Docudays UA вийдуть в український прокат
Зберегти
Вигляд
lead
Фестиваль Docudays UA випустить вісім найкращих фільмів із цьогорічної програми у прокат. Добірку DOCU/ХІТ покажуть з середини вересня у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Сумах, Дніпрі та Херсоні.

Фестиваль Docudays UA випустить вісім найкращих фільмів із цьогорічної програми у прокат. Добірку DOCU/ХІТ покажуть з середини вересня у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Сумах, Дніпрі та Херсоні.

«Цього року вісім фільмів об'єднані темою подорожі. Ми мандруємо увесь час — у просторі й часі — крізь різні етапи нашого життя. Іноді подаємося світ за очі, аби перейти кордони інших культур та інших людей, залишити позаду себе колишнього і, зрештою, зустрітися із собою нинішнім», — розповідає піар-директорка Docudays UA Дар'я Аверченко.

Серед фільмів, що ввійшли в добірку, є дві роботи українського документаліста Сергія Буковського — «Завтра свято» та «Головна роль». Остання представляла Україну на міжнародному фестивалі документального кіно й анімації DOK Leipzig.

Трейлер фільму «Головна роль» Сергія Буковського

 Також у прокаті буде фільм про перший в історії Північної Кореї рок-концерт («День звільнення» режисерів Уґіса Олте та Мортена Траавіка). Виступив там авангардний і провокаційний колектив — словенський гурт Laibach.  

Крім цього, у програму  DOCU/ХІТ ввійшли українські стрічки «Війна химер» про військовий конфлікт на сході України, «Діксі Ленд» про дитячий джаз-бенд з Херсона та «Ленінопад», іронічна картина про прощання з радянською епохою. Також у прокат вийдуть стрічки «Нове життя Ґоґіти» режисера Левана Коґуашвілі та «Без назви» режисерів Міхаеля Ґлавоґґера і Моніки Віллі.

Детальний розклад показів незабаром з’явиться на офіційному сайті DOCU/ХІТ.

Нагадаємо, фестиваль Docudays UA відбувався у Києві з 24 по 31 березня та присвятив свою головну програму довкіллю та змінам клімату.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини