У Рахунковій палаті склали рейтинг міністерств та відомств, які витрачають бюджетні кошти найменш ефективно. Так, очолює цей рейтинг Міністерство інфраструктури та Міністерство охорони здоров’я.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Рахункової палати.

Так, за даними аудитів Рахункової палати, найбільш неефективно державні кошти витрачають у Мінінфраструктури — майже 55% видатків відомства аудитори визнали неефективними. Для МОЗ показник неефективних видатків склав 51%, для Міноборони — 42%, для ГПУ — 37%, а для Державної служби у справах ветеранів війни неефективними виявились 16% витрат.

«Наскільки мені відомо, представники бюджетного комітету запрошували урядовців на сьогоднішній звіт. Але, як бачимо, їх місця порожні. Я розумію, що не кожен хоче чути про помилки в своїй роботі. Але я переконаний, що депутати повинні зробити висновки аж до відповідних кадрових рішень», — повідомив голова Рахункової палати під час оголошення результатів перевірок на засіданні Верховної Ради.

Раніше Рахункова палата повідомляла про ризики виконання бюджету у 2019 році. Також там повідомляли про те, що Міноборони неефективно розпоряджається своїм майном.

Нагадаємо, що раніше у рахунковій палаті виявили зловживання у програмі купівлі житла для військовослужбовців на 600 мільйонів гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile