Через напад поліцейського на журналіста hromadske Богдана Кутєпова щодо патрульного розпочали службове розслідування.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва.

«Сьогодні, під час проведення акції біля Кабінету Міністрів України, сталась конфліктна ситуація між журналістом та патрульними батальйону тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції у місті Києві… Відносно дій поліцейського розпочате службове розслідування», — йдеться у повідомленні.

Водночас у повідомленні поліції йдеться, що «один з патрульних застосував до представника преси фізичний вплив — взяв його за руку та відвів з місця». Натомість на відео прямого етеру, який вів Кутєпов, видно, що правоохоронець завдав журналісту тілесних ушкоджень.

Також у повідомленні поліція не вказала про те, що патрульний зламав техніку Кутєпова. Водночас там зазначили, що деталі інциденту ще встановлюють. 

Зранку 29 квітня журналіста hromadske Богдана Кутєпова, який вів прямий етер під Кабінетом міністрів, побили поліціянти та зламали його техніку. Усе це через те, що він «стояв на зеленій зоні».

Журналіст разом зі співведучим Нікітою Мекензіним стрімив акцію протесту підприємців під Кабміном. Мітингарі виступали проти затверджених обмежень під час карантину. Вони вели трансляцію з пагорба в парку напроти Кабміну.

До них підійшли кілька поліцейських ТОР і сказали залишити цю територію, а згодом зламали стабілізатор. Кутєпов викликав поліцію.

Згодом речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко у коментарі hromadske сказав, що не знає про цей інцидент, натомість наголосив на потребі з’ясувати всі обставини.

«Треба розбиратися зараз, з’ясуємо. Знаючи Богдана Кутєпова нічого не можу сказати, окрім того, що треба точно детально з’ясувати всі обставини пригоди», — сказав він.

У поліції пообіцяли дослідити матеріали справи та передати їх до Державного бюро розслідувань.

Поділитись: