Колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повторно програв суд проти лікаря Максима Соколова, який свідчив проти нього і заявляв, що екс-голова ДФС надав неправдиву інформацію про стан здоровʼя. Насірова зобов'язали виплатити йому компенсацію у 13 тисяч гривень.

Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

У суді Насіров просив апеляційний суд скасувати рішення Шевченківського суду міста Києва від 19 грудня, яким йому відмовили в задоволенні позову проти лікаря. 

Насіров наполягав, аби суд визнав незаконними його обстеження в Інституті Стражеска у березні 2017 року та свідчення Соколова, який в суді під присягою заявив, що стан здоров’я Насірова дозволяє йому брати участь у судових засіданнях. Насіров стверджував, що Соколов порушив лікарську таємницю, надавши суду такі свідчення. Насіров хотів стягнути з лікаря мільйон гривень за моральну шкоду і ще мільйон гривень — з медзакладу.

Апеляційний суд вирішив залишити рішення Шевченківського суду без змін. Насіров заявив, що подаватиме скаргу до Касаційного суду. 

Нагадаємо, Насірова відсторонили від посади керівника ДФС на початку березня 2017 року, одразу після того, як детективи НАБУ затримали його і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 млн гривень.

Водночас звільнили Насірова лише через рік: 31 січня 2018 року Кабінет міністрів звільнив екс-чиновника через те, що він має громадянство Великої Британії, що заборонено законом при виконанні обов'язків глави ДФС.

У листопаді 2017 року Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

11 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді екс-голову ДФС Романа Насірова. Представник Кабміну у Верховній Раді, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко заявив, що уряд оскаржить поновлення Насірова.

У ДФС 12 грудня заявили, що їм не надходило рішення суду щодо поновлення Романа Насірова на посаді глави органу.

Поділитись: