«Бориспільським експресом», який сполучає Центральний вокзал Києва з міжнародним аеропортом «Бориспіль» 22 квітня скористались рекордні 2504 пасажирів.

Про це повідомляє «ЦТС» з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Зазначається, що наступного дня після голосування у другому турі виборів пасажиропотік «Бориспільського експресу» зріс на 25%. Зазвичай швидкісним залізничним сполученням до «Борисполя» щодня користуються близько 2 тисяч пасажирів.

Загалом, від початку запуску «Бориспільського експресу» ним скористалось 270 тисяч пасажирів. Найбільшою популярністю рельсобуси користуються у п’ятницю та середу.

Наразі Укрзалізниця використовує 5 рельслобусів на маршруті до аеропорту «Бориспіль». Щодоби вони виконують по 27 рейсів.

30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсує між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

Нагадаємо, 21 квітня відбулися вибори президента України, на яких, за попередніми даними, перемогу здобув шоумен Володимир Зеленський, обігнавши чинного главу держави Петра Порошенка на понад 48%.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile